• EURO 4.65
 • DOLAR 3.92

Çocuklar istedi , Yılmaz yerine getirdi

Köylerine oyun parkı isteyen çocuklarının talebini Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’a ileten AK Parti İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz yüzleri güldürmeyi başardı. Parti çalışmaları kapsamında AK Parti ilçe Başkanı olarak ilçemiz köy ve mahallelerinde ziyaretlerde bulunarak, 7’den 70’ye tüm halkın derdini dinlemeye çalışan İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz çözüm üretmeye noktasında da etkin rol oynamaya devam ediyor. […]
Siyaset - 09 Ekim 2017 12:33 A A

Köylerine oyun parkı isteyen çocuklarının talebini Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’a ileten AK Parti İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz yüzleri güldürmeyi başardı.

Parti çalışmaları kapsamında AK Parti ilçe Başkanı olarak ilçemiz köy ve mahallelerinde ziyaretlerde bulunarak, 7’den 70’ye tüm halkın derdini dinlemeye çalışan İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz çözüm üretmeye noktasında da etkin rol oynamaya devam ediyor.
Bu çalışmalar kapsamında son olarak ilçemiz Maksutlu köyünü ziyaret eden Ak Parti İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, köyün çocuklarından gelen oyun parkı talebini boş çevirmedi.
Çocuklar ve ailelerinin talebi üzerine harekete geçen Yılmaz, konuyu İstanbul Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ile paylaşarak destek olunması noktasında talepte bulundu.
Başkan Altunay’dan olumlu görüş bildirmesinin kısa süre sonrasında oyun parkınının Maksutlu köyüne gelmesi ile birlikte mutlu olan AK Parti ilçe Başkanı Çağatay Yılmaz, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’a teşekkür ederek çoçukların da mutluluğunu paylaştı.
Uzunköprü ilçe başkanlığı olarak her zaman hizmetten yana olduklarını ve istekleirni yerine getirdiği için ebelediye başkanı Cahit Altunay’a teşekkür eden AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz; “Maksutlu köyümüzde yaptığımız ziyarette minikleirmizin bizden bir talebi olmuştu. Kendileri bizden bir oyun parkı istediklerini söylediler. Bizde bu talebi yerine getireceğimize dair söz verdik. Hemen değerli büyüğümüz ve her zaman yanımızda olan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı aradık ve isteğimizi kendisine söyledik. Sultangazi Belediye Başkanımız Sn. Cahit Altunay gönüllere değerek, miniklerimizin yüzünü güldürdü ve çok istedikleri çocuk oyun alanı parkını tek ricamızla hemen sağladı. Kendisine yönetimine meclisine ve teşkilatlarımıza teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.” Dedi.

 

Siyaset - 12:33 A A
BENZER HABERLER

POPÜLER HABERLER

 • 01
  Trakya’nın yurtdışı sevdalısı belediye başkanı kim?
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun 2 yıl içerisinde, 185 çıkış yaparak toplam 557 gün yurtdışında kaldığını söylediği muhalefet partili ilçe belediye başkanının, Trakya’dan olduğu iddia edildi.
 • 02
  Trenlerini Geri İstiyorlar
  Demirtaş Mahallesi sakinleri; Verilen Sözlerin Tutulmasını İstiyoruz.
 • 03
  UZTB’den, üreticilere toprak ıslahı konferansı
  Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Ziraat Fakültesi, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Öğretim Üyesi Yard. Doçent Dr. Korkmaz BELLİTÜRK’ ün “TOPRAK ISLAHINDA ORGANİK MADDENİN ÖNEMİ” konulu konferansı 23 Kasım 2017 Perşembe (bugün)  günü Saat 14.00’ te Uzunköprü Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek. Gerçekleştirilecek olan konferans öncesi bir açıklama yapan Uzunköprü Ticaret Borsası […]
 • 04
  Ders Zili Bu Kez Huzur Evinde Çaldı
  İlçemizde son dönemde gerçekleştirdiği projeler ile adından övgü ile söz ettiren Uzunköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü başlatılan “Bize Her Yer Derslik” projesinin dördüncü dersi dün Uzunköprü Huzur Evinde, Hüseyin Çorum Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerine verildi. Uzunköprü İlçe Mili Eğitim Müdürü Eralp Akman, Milli eğitim şube müdürü Özcan Güner, Okul Müdürü Serdar Güngör’ün   katıldığı derste, Sağlık […]
 • 05
  İşbilen, ilçemiz trafik sorununa bilimsel çözüm arıyor
  Uzunköprü Belediye Başkanı. Enis İŞBİLEN, yeni yerleşim alanlarının açılması ve mevcut ticari merkezlerin tarihi köprü ve eski yerleşim alanlarında yoğunlaşması sebebiyle araç trafiğinde oluşan sıkıntılara teknik ve bilimsel yollardan çözüm üretilmesi için İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Dekanlığı’na gidecek. İŞBİLEN, İTÜ İnşaat Fakültesi’nin Ulaştırma ve Trafik Kürsüsü hocaları tarafından oluşturulacak bir heyetle mevcut yollarda ve […]

YAZARLARIMIZ